Kontakt

Örjan Hans-Ers

Örjan Hans-Ers

Konserthuschef

026-17 29 32

orjan.hans-ers@gavle.se
Lena Ousbäck

Lena Ousbäck

Orkesterchef

026-17 98 52

lena.ousback@gavle.se
Monica Linde

Monica Linde

Koordinator fastighetsfrågor

026-17 29 03

monica.linde@gavle.se

Produktion

Einar Ander

Einar Ander

Producent Gävle Symfoniorkester

026-17 29 34

einar.ander@gavle.se
Malin Gjörup

Malin Gjörup

Producent Gävle Symfoniorkester

026-17 29 35

malin.gjorup@gavle.se
Monica Linde

Monica Linde

Koordinator Gävle Symfoniorkester

026-17 29 03

monica.linde@gavle.se
Christer Björklund

Christer Björklund

Producent Gävle Konserthus

026-17 29 16

christer.j.bjorklund@gavle.se
Marianne Estassy

Marianne Estassy

Kundkoordinator samt koordinator för externa konserter

026-17 29 00

marianne.estassy@gavle.se
Sofie Kronsell

Sofie Kronsell

Notbibliotekarie

026-17 29 37

sofie.kronsell@gavle.se

MARKNAD - SERVICE - KASSA - KONFERENS

Mikael Forsblom

Mikael Forsblom

Kommunikationschef

026-17 29 04

mikael.forsblom@gavle.se
Bino Rindestig

Bino Rindestig

Marknadsförare

026-17 29 05

bjorn.rindestig@gavle.se
Rebecca Strand

Rebecca Strand

Kongress- och eventchef

026-17 29 09

rebecca.strand@gavle.se
Jenney Kallojärvi

Jenney Kallojärvi

Projektledare/Key Account

026-17 29 06

jenney.kallojarvi@gavle.se
Margaret Hillbom

Margaret Hillbom

Kassaansvarig

026-17 29 13

margaret.hillbom@gavle.se
Marianne Estassy

Marianne Estassy

Kundkoordinator samt koordinator för externa konserter

026-17 29 00

marianne.estassy@gavle.se
Ann-Marie Flygare

Ann-Marie Flygare

Kundkoordinator

026-17 29 00

ann-marie.flygare@gavle.se

Ekonomi

Gisela Riebne

Gisela Riebne

Ekonom

026-17 29 30

gisela.riebne@gavle.se

Scen & Teknik

Owe Davidson

Owe Davidson

Scenchef

026-17 29 07

owe.davidson@gavle.se
Fredrik Becker

Fredrik Becker

Scentekniker Gävle Konserthus

070-414 06 19

fredrik.becker@gavle.se
Konstantin Phoevets

Konstantin Phoevets

Scentekniker Gävle Symfoniorkester

070-414 06 18

konstantin.phoevets@gavle.se
Patrik Enebrink

Patrik Enebrink

Scentekniker Gävle Konserthus

070-084 89 64

patrik.enebrink@gavle.se